מאמרים

המוצרים החמים ביותר באיביי - כלים חדשים של WatchCount


רוצים לדעת מה המוצרים החמים ביותר באיביי?

חברת WatchCount השיקה 2 כלים חדשים לקונים ולמוכרים באיביי שמאפשרים לראות את המוצרים שהכי כדאי לקנות ולמכור באיביי. החיפושים מבוססים על 2 פרמטרים חשובים ביותר: מספר "בידים" על מוצר ומספר "עוקבים" Watchers בכל קטגוריה באיביי.

איביי Group Gift - סטארטאפ ישראלי לקנייה חברתית

eBay - The Gift Project Logoמי מאיתנו לא היה שותף לקניית "מתנה משותפת"? (לקרוב משפחה, לחבר מהעבודה, או לגננת של הילד...)

אתם מכירים את התהליך: מחליטים על מתנה, מישהו מתנדב לאסוף את הכסף מכולם, ואז קונים את המתנה, כותבים ברכה ומביאים אותה ביום האירוע. כולם שותפים לשמחה, והעלויות יורדות...

סטארטאפ ישראלי מאפשר קנייה כזו גם ב-איביי!

eBay Buyer Protection - מה זה בכלל?

altרבים מאיתנו שנכנסו לאתר איביי בשבוע האחרון, שמו לב לקמפיין ה-eBay Buyer Protection בשווי מיליוני דולרים שאיביי השיקה לקראת תקופת החגים, ואמור להגביר את הבטחון של הקונים לקנות באיביי ולשכנע אותם לעשות את הקניות לקריסמס באיביי.

אז מה זה בעצם eBay Buyer Protection?

 

 

טיפ איביי - חיפוש מוצר באיביי עם מילות מפתח

טיפ איביי - איך מוצאים מוצר באיביי עם מילות מפתח?חיפוש מוצר יעיל באיביי יכול להיות פשוט מאוד אם נשתמש בצורה חכמה בסרגל החיפוש בדף הבית באיביי.

חשוב להכיר את 4 הסוגים של מילות המפתח שהמוכרים משתמשים בהם באיביי, כדי שנוכל למצוא בדיוק את המוצר שאנחנו מחפשים, במחיר הטוב ביותר שאפשר לקנות באיביי.

שירות חדש לגולשי ezBay: דרופ שיפינג Drop Shipping!

איזיביי מציעה למוכרים באיביי שירות דרופשיפינג חדש!

שירות הדרופ-שיפינג DropShipping מבוצע ע"י חברה ישראלית למסחר בינלאומי המתמחה במשלוח מוצרים ללקוחות בכל העולם.

משרדי החברה ממוקמים במפרץ חיפה והמוצרים נשלחים ישירות מישראל באמצעות שירותי הדואר, EMS ו-UPS, או ישירות ממחסני החברה בארה"ב.