קניות איביי eBay

מדריך קנייה לסוחר המתחיל eBay

דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לתוך חנות עצומה, המלאה בכל הפריטים שרק עולים על דעתכם. אתם מוצאים שם מוצרים חדשים, משומשים, עתיקים מאד, פרטי אופנה לצד פריטי אספנות נדירים ומה לא בעצם. עכשיו, דמיינו לעצמכם שאת הקניות, השיטוטים והבירורים אתם עושים מתוך הכורסה. דמיינתם נכון. בעצם דמיינתם את איביי. רוצים להיות חלק מזה וחוששים שלא תדעו איך? עבורכם במיוחד קיים מדריך קנייה ב-eBay.

עיצוב חדש לדף הבית באיביי - eBay Feed

אתר איביי שינה לאחרונה את העיצוב של דף הבית באתר איביי ארה"ב, והוסיף את ה-Feed - מערכת להצגת מוצרים שמתאימים לכל קונה, על פי מילות מפתח ובסגנון האתר Pinterest.

העיצוב של האתר החדש נראה בהחלט נקי מאוד, וכולל שינויים במנוע החיפוש של איביי, בעמוד המוצר ובעמוד הצ'קאאוט, כשחווית הקנייה הבסיסית באיביי נשארה דומה למה שהיה בעבר.

העיצוב החדש של דף הבית באיביי הוא חלק מאסטרטגיה של איביי לשלב חוויה של "גילוי מוצרים" עם קנייה בפועל, ולגרום למשתמשים באיביי לראות מוצרים שאולי לא היו נתקלים בהם בחיפוש רגיל.

מכס, מיסים ומע"מ בקניות באתר איביי

מכס, מיסים, מע"מ - קניות באיבייבישראל קיימים מספר חוקים וכללים בתחום המסחר, למצב שבו תושב ישראל קונה מוצר מחו"ל (לדוגמה דרך אתר איביי eBay...), ומייבא את המוצר לארץ.

חשוב מאוד להכיר את החוקים האלה לפני שקונים מוצר באיביי ולהכיר את הכללים שקובעים כמה מיסים, מע"מ או מכס נשלם על כל מוצר.

המוצרים החמים ביותר באיביי - כלים חדשים של WatchCount


רוצים לדעת מה המוצרים החמים ביותר באיביי?

חברת WatchCount השיקה 2 כלים חדשים לקונים ולמוכרים באיביי שמאפשרים לראות את המוצרים שהכי כדאי לקנות ולמכור באיביי. החיפושים מבוססים על 2 פרמטרים חשובים ביותר: מספר "בידים" על מוצר ומספר "עוקבים" Watchers בכל קטגוריה באיביי.

איביי Group Gift - סטארטאפ ישראלי לקנייה חברתית

eBay - The Gift Project Logoמי מאיתנו לא היה שותף לקניית "מתנה משותפת"? (לקרוב משפחה, לחבר מהעבודה, או לגננת של הילד...)

אתם מכירים את התהליך: מחליטים על מתנה, מישהו מתנדב לאסוף את הכסף מכולם, ואז קונים את המתנה, כותבים ברכה ומביאים אותה ביום האירוע. כולם שותפים לשמחה, והעלויות יורדות...

סטארטאפ ישראלי מאפשר קנייה כזו גם ב-איביי!