מאמרים

איך אומרים פייפאל בעברית? PayPal

altחברת פייפאל PayPal, שנותנת שירותי סליקה והעברת כספים בין קונים ומוכרים באתר איביי, מעמיקה את הנוכחות שלה בישראל ומנסה להפעיל את השירות בפעם הראשונה - בעברית.

השירות של פייפאל PayPal מאפשר למשתמשים רשומים להשתמש בחשבון שלהם לכל הקניות והמכירות שלהם באינטרנט (ובמיוחד באתר איביי eBay). אז איך זה עובד בעברית?

אפשר לשלוח כסף בפייסבוק Facebook עם פייפאל PayPal!

בתאריך .


altחברת פייפאל PayPal השיקה יישום חדש בפייסבוק Facebook , המאפשר לגולשים להשתמש בפייפל PayPal ולשלוח כסף ישירות מפייסבוק Facebook. כל מה שדרוש כדי להתחיל להשתמש בשירות פייפאל PayPal בפייסבוק Facebook הוא למלא את כתובת הדוא"ל של הנמען.

ביצוע תשלום בפייפאל PayPal

בתאריך .

altלאחר זכייה במוצר באיביי eBay, בקנייה מיידית Buy It now, או במכירה פומבית Auction, הקונה באיביי eBay מחוייב לשלם עבור המוצר שזכה בו, ועבור המשלוח של המוצר.

אמצעי התשלום הפופולרי ביותר, עבור קניות באיביי eBay הוא – תשלום בפייפאל PayPal.

פייפאל PayPal מאפשרת משיכת כסף לבנקים בשראל!

בתאריך .

פייפאל PayPal מאפשרת למשוך כסף לישראל!

חברת פייפאל PayPal שמפעילה את שירותי סליקת התשלומים באי ביי eBay, מאפשרת החל מחודש נובמבר 2009, לישראלים בעלי חשבון בפייפאל PayPal, להגדיר את פרטי חשבון הבנק הישראלי שלהם ולהעביר את יתרת הכסף שיש להם בפייפאל PayPal ישירות לחשבון הבנק.


פתיחת חשבון בפייפאל PayPal

בתאריך .

בדומה לתהליך פתיחת חשבון משתמש חדש באיביי, גם פתיחת חשבון בפייפאל PayPal הוא תהליך קצר, פשוט וחינם...

כדי לבצע את התהליך באופן המהיר והבטוח ביותר – חשוב להכיר מספר פרטים:

חברת פייפאל PayPal נרכשה ע"י חברת אי ביי eBay, ולמעשה, כשאנחנו פועלים באתר אי ביי או פייפאל, אנחנו עומדים מול חברה אחת – eBay Inc., שבודקת אותנו, ואת כל הפעולות שאנחנו מבצעים באתרים אלה, כמשתמשים רשומים.