מכירות איביי eBay

טיפים וכלים מתקדמים לשיפור מכירות איביי

altהקמת עסק מצליח וריווחי באתר איביי המבוסס על מכירת מוצרים לכל העולם, יכול לגדול ולצמוח כמעט בלי גבול, במיוחד עם מוכר איביי משקיע בבניית המוניטין ובשירות לקוחות מקצועי. באמצעות מספר צעדים פשוטים אפשר לשפר באופן משמעותי את כמות המכירות והרווחים שלנו מ-איביי.


טיפ 1: ריבוי מכירות, חשיפה באתר איביי

במידה וקיים למוכר מלאי זמין למוצר מומלץ מאוד להעלות את אותו מוצר מספר פעמים, גם באתרי איביי שונים (בהתאם לביקוש), וגם בפורמט מכירה שונה: מכירה פומבית, Buy It Now וכו'.


טיפ 2: מוצר זהה, כותרת שונה

מומלץ לפרסם את אותו מוצר למכירה מספר פעמים, אך בכל פעם להשתמש במילות מפתח שונות בכותרת המוצר (Item Title), כדי להגיע לחשיפה מקסימלית למוצרים. אפשר להעזר באתר Pulse לצורך מחקר מילים מבוקשות באיביי.


טיפ 3: העלאת מוצר מהירה באיביי

פעולות כמו: Sell Similar, ו- Relist באיביי יכולות לחסוך למוכר הרבה מאוד זמן בהעלאת מכירות זהות או של מוצרים דומים, בצורה מהירה ויעילה. שימוש בכלים אלה "משכפל" את השדות בדף המוצר, ומאפשר למוכר לערוך אותם לפני פרסום המוצר למכירה באיביי.


טיפ 4: Selling Manager Pro

כלי מקצועי לניהול מכירות ושירות לקוחות אוטומטי באתר איביי. Selling Manager Pro עולה 15.95$ לחודש, אך מאפשר העלאה אוטומטית של מוצרים למכירה, פידבקים אוטומטיים ללקוחות, ושליחת הודעות אוטומטיות שונות לקונים באיביי.

אפשרויות אלה, מעלות כמובן את רמת שירות הלקוחות ב-איביי, וחוסכות זמן למוכר. בנוסף, Selling Manager Pro מאפשר ניהול מלאי למוצרים, ניהול משלוחים ומעקב משופר אחרי מכירות, ונותן אפשרות לבצע את אותה פעולה על מספר מוצרים במקביל!


טיפ 5: חנות איביי eBay Store

מוכרי איביי יכולים להקים חנות איביי eBay Store, שבתוכה הם יכולים לפרסם מוצרים רבים בעלויות פרסום Insetrtion Fee נמוכות ביותר (0.10$ למוצר). חנות איביי עולה 15.95$ לחודש וכל המוצרים בחנות מופיעים בפורמט של קנייה מיידית Buy It Now, למשך חודש שלם. חשוב לזכור שעמלת המכירה Final Value Fee של מוצר חנות באיביי גבוהה יותר מעמלת מכירה של מוצר רגיל.


טיפ 6: בניית "מותג איביי" ועיצוב דפי מכירה

מוכרים מקצועיים באיביי יכולים לבנות ולבסס את המותג שלהם באיביי ע"י עיצוב גרפי ייחודי של דפי המכירות למוצרים שלהם. ניתן לעצב דפי מכירה באמצעות מעצב גרפי, ובניית עמודי מכירה ב-HTML. מעצב גרפי יכול ליצור לוגו ומראה אחיד ומקצועי למכירות, שיגביר את אמינות המוכר בעיני הקונים וישפר את "חווית הקנייה" באתר איביי.