מה הכי כדאי למכור באיביי eBay?

בתאריך .

כל מוכר מתחיל או מתקדם רוצה לדעת מה הכי כדאי למכור באתר איביי eBay, ועל איזה מוצרים אפשר להרוויח כסף באיביי eBay.

באתר איביי eBay יש כלים חינמיים שמאפשרים לנו לדעת בכל רגע מה נמכר באיביי eBay ובאיזה מחיר.

אחד הכלים המעניינים והחזקים ביותר שאפשר להשתמש בהם באיביי eBay נקרא Completed Listings.


מה זה Completed Listings?

הכלי Completed listings, מאפשר לראות את רשימת המוצרים שעמדו למכירה באיביי eBay ב-14 הימים האחרונים (שבועיים), ובאיזה מחיר נמכר כל מוצר.

הפעלת Completed Listings היא פשוטה מאוד, ומתבצעת ע"י בחירת האפשרות Completed Listings בחלק השמאלי בדף תוצאות החיפוש.

הפעלת Completed Listings

הצפייה ברשימת המכירות שהסתיימו Completed Listings אפשרית רק לבעלי חשבון באתר אי ביי eBay. (לחץ כאן לפתיחת חשבון באתר איביי eBay)


איך משתמשים ב-Completed Listings?

במצב Completed Listings המחיר למוצר שנמכר בהצלחה באי ביי eBay יופיע בירוק, עם המילה נמכר - SOLD, והמחיר למוצר שלא נמכר יופיע באדום.

אפשר גם לראות מתי נמכר כל מוצר, באיזה פורמט מכירה הוא נמכר (מכירה פומבית Auction, או קנייה מיידית Buy It Now ) וכמה מוצרים כאלה נמכרו בהצלחה בכל יום.

המשמעות של המידע המופיע ב-Completed Listings היא מדהימה, כי אפשר להבין באמצעותו מה "כח הקניה" באי ביי eBay לכל מוצר, ובדיוק כמה כסף הקונים באי ביי eBay מוכנים לשלם על כל מוצר.

גם לאחר הצגת המוצר ב- Completed Listings רצוי לבדוק גם פרטים נוספים על כל מוצר באיביי, כמו למשל: כמות ההצעות BIDS שיש לכל מוצר, המחיר ההתחלתי, לכמה זמן המוצר פורסם וכמה יחידות נמכרו באיביי.

הצגת תוצאות החיפוש באיביי - Conmpleted Listings

alt


מה עושים אחרי שמוצאים מוצר שנמכר?

כל מה שנשאר לנו לעשות אחרי שמצאנו מוצר שנמכר באיביי eBay בעזרת Completed Listings זה למצוא ספק / יבואן ישראלי למוצר, או שירות Drop Shipping שמציע את המוצר במחיר זול יותר מהמחיר שבו הוא נמכר באיביי eBay.

אחרי שמצאנו את המוצר בזול - אפשר לפרסם את המוצר למכירה באתר איביי eBay ולמכור אותו ברווח! כמובן שחשוב לזכור את העמלות שגובה אתר איביי eBay, עמלות פייפל PayPal ואת עלות המשלוח של המוצר ללקוח.

לסיכום, הכלי Completed Listings מאפשר לכל אחד לאתר מאות ואפילו אלפי מוצרים שנמכרים באיביי  eBay בהצלחה, ולהתחיל למכור מוצרים אלה ברווח באופן מיידי.