מאמרים

אפשר לשלוח כסף בפייסבוק Facebook עם פייפאל PayPal!

בתאריך .


altחברת פייפאל PayPal השיקה יישום חדש בפייסבוק Facebook , המאפשר לגולשים להשתמש בפייפל PayPal ולשלוח כסף ישירות מפייסבוק Facebook. כל מה שדרוש כדי להתחיל להשתמש בשירות פייפאל PayPal בפייסבוק Facebook הוא למלא את כתובת הדוא"ל של הנמען.


על מנת להוריד את היישום, משתמשים יכולים לבקר בעמוד האפליקצייה "Send Money"  (שלח כסף) בפייסבוק Facebook, וללחוץ על הכפתור "Get Started" (התחל), ומשם יקושרו לאתר פייפאל PayPal על מנת לבצע כניסה כמשתמש רשום, או על מנת לפתוח חשבון.


פייפל PayPal השיקה את האפליקציה במהלך כנס המפתחים האחרון שלה, במהלך חודש נובמבר, כאשר השיקה את פלטפורמת התשלומים הגלובלית שלה, PayPal X. החברה הודיעה שעקב הדרישה העולמית של משתמשים ומפתחים לאפשר גישה לכנס המפתחים השנתי Developer Conference, הוחלט השנה לאפשר גישה לגרסת הניסוי של האפליקציה לקהל הרחב, וכן גם אימות והרשאות ה-API למפתחי אפליקציות אינטרנט.

אוסאמה באדיר Osama Bedier, סגן הנשיא של פלטפורמת פייפאל PayPal ושל Emerging Technology היה בצרפת בכנס LeWeb בשבוע שעבר, בו הוא רואיין על-ידי הבלוגר אום מאליק Om Malik על הפלטפורמה החדשה PayPal X.


פייפל PayPal מתרחבת לסין

חברת פייפאל PayPal ממשיכה במאמציה גם להתרחב לאיזור סין. חברת Symbio הודיעה שנתנה חסות על פיתוח של פייפאל PayPal בסין ועל כנס Partner שנערך ב-14.12.2009 בבייגין.

בכנס מתכוונת חברת פייפאל PayPal להציג את הדרך להשתמש במערכת התשלום הגלובלי המאובטחת שלה בתוך היישומים החדשים. בחודש שעבר אף פרסמה פייפאל PayPal מודעה שהיא מחפשת מנהל מוצר לפיתוח פלטפורמת פייפל PayPal בסין, על מנת לענות על צרכי הקונים והמוכרים באיביי eBay בסין.