מכירות איביי eBay

אתר חדש בעברית שמסביר איך למכור ב-eBay מישראל

המכירות באינטרנט הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים המעניינים וה"חמים" ביותר בישראל.

ישראלים רבים נחשפו ל-eBay והתחילו לקנות מוצרים ממוכרים בעולם, במחירים נמוכים יותר מהשוק המקומי. 

חלק מהם גם התחילו למכור באיביי, ואתר חדש בשם www.OnlineSeller.co.il עושה סדר בתחום של מכירות באיביי מישראל, בסדרה של מדריכי וידאו - בעברית.

  

לא רק קניות – אפשר למכור באיביי!

אחת מנקודות המפתח שהובילו להצלחה של איביי בעולם, ומשתמשים ישראלים רבים עדיין לא מודעים אליה – היא שבאתר איביי כל אחד יכול להיות מוכר... כן, כן גם אתם!

המכירות באיביי מאפשרות לעסקים לפרסם את המוצרים שלהם למכירה ללקוחות בחו"ל, ולאנשים פרטיים להרוויח כסף אפילו ממכירה של מוצרים משומשים שהם לא משתמשים בהם.

 

מוצרים יד שנייה – ה"אוצר" של איביי

חברת איביי בדקה ומצאה שכמעט לכל אחד מאיתנו, יש בבית מוצרים ש"מעלים אבק" - בשווי של 3,500$ בממוצע!

זה יכול להיות הטלפון הסלולרי הישן, בגדים מהעונה שעברה, צעצועים, כלי נגינה, אוסף בולים, מטבעות ישנים – או כל "אוצר" אחר שיש לכם בבית, ואלפי אנשים בעולם יסכימו לקנות אותו ולשלם לכם כסף – אם הם רק היו מוצאים את המוצר שלכם באיביי...

 

מכירות באיביי – איך מתחילים?

כל אחד יכול להתחיל למכור באיביי אם יש לו חשבון eBay פעיל, וחשבון ב-PayPal כדי לקבל אליו את הכסף מהקונים בעולם.

ולמרות שהמערכת של איביי פשוטה להפעלה, רוב המוכרים הישראלים – ובעיקר החדשים שבהם, נתקלים בד"כ מול שאלות ובעיות שמתעוררות כבר אחרי פרסום המוצר הראשון שלהם למכירה:

- מספר צפיות קטן בדף המוצר וחשיפה נמוכה באיביי.

- בחירה לא טובה של מילות מפתח בפרסום המוצר.

- בעיות לוגיסטיקה, אריזה ומשלוח של המוצרים לחו"ל.

- התמודדות עם שאלות מלקוחות.

- קשיים בהעברת הכסף לבנק בישראל ושאלות לגבי תשלום מיסים.

- ניסיון לעשות "כסף קל" עם מכירות ב-Drop Shipping

 

מדריך וידאו בעברית – איך מוכרים באיביי?

כדי להתמודד עם השאלות האלה, ועם נושאים רבים נוספים – החלטנו לשתף את הניסיון שלנו במכירות באיביי, ובהדרכות של קורס איביי במסגרות שונות, באתר חדש שנקרא: www.OnlineSeller.co.il – לומדים למכור באינטרנט.

באתר תמצאו מדריכי וידאו מעודכנים בעברית, שיאפשרו לכם להתחיל ולמכור באיביי בצורה הנכונה והיעילה ביותר, כבר מהמוצר הראשון.

מדריכי הוידאו משלבים את הידע והניסיון שצברנו במכירות באיביי, יחד עם הניסיון שלנו בהדרכה בקורסים למכירות, והמידע באתר - מקביל לקורס איביי מלא, שאפשר לעבור במסגרות אחרות.

במבצע מיוחד לקוראי ezBay, וכדי לאפשר לכם להפיק את המיטב מהאתר החדש - אתם יכולים להצטרף בקישור: www.OnlineSeller.co.il/welcome, ולקבל קופון מיוחד לאתר, שמקנה לכם 20% הנחה ברכישת הקורס המלא.

שימו לב!

כמות הקופונים מוגבלת, אז ככל שתרשמו מוקדם יותר – תבטיחו לעצמכם את ההטבה!