מאמרים

לעבוד בעבודה שאוהבים ולהרוויח כסף? זה לא חלום. זה eBay!

מליוני גולשים ברחבי העולם התחילו את דרכם באיביי במטרה לרכוש פריט מסוים או כדי למכור חפץ שברשותם ולהרוויח קצת כסף. נתון שהפך לעובדה מרשימה הוא המעבר שלהם לעסוק במסחר האלקטרוני בחנות הגדולה ביותר בעולם, כאמצעי פרנסה לכל דבר. רק באיביי זה קורה, ולכולם יש הזדמנות שווה להפוך את התחביב למקצוע.

  

מסחר באיביי - הנאה משולבת ברווחים!

הוגה הרעיון של איביי, פייר אומידייר, העלה אותו כאתר למכירות פומביות בשנת 1995. הוא לא דמיין שבתוך שנה יהפוך האתר לעולמי ועם מליוני משתמשים. שמונה עשרה שנה לאחר מכן, עומד איביי בראש רשימת החנויות הוירטואליות המצליחות ביותר בעולם ועם מאות מליוני משתמשים מכל העולם.

הסיבה להצלחת האתר היא הניהול הנכון והקפדני שלו, אמצעי האבטחה המעולים שלו, והקלות להירשם אליו ולהפוך לסוחרים עם מנוע ידידותי וקל לשימוש.

ההצלחה הרבה גרפה רבים שהחלו להתעניין באיביי, תחילה כדי למצוא פריט מסוים ולרכוש אותו, ובהמשך עם התגלית כי לכל פריט שברשותם יהיה קונה וההבנה כי אפשר להרוויח כסף בקלות וללא מאמץ.

ההצלחה הגדולה הביאה רבים להפוך את הגלישה ב ebay למקצוע לכל דבר וללא כל צורך לצאת ולעבוד מחוץ לבית.

 

תוצאות מוכחות

עבור ישראלים, שלא בטוחים ביכולת שלהם להתנהל באתר עצום מימדים כמו איביי ועוד בשפה זרה, קיים אתר ebay ישראל בשפה העברית.

לא רק זאת, היום ניתן לקחת קורס איביי ולהבין את כל הדקויות ודרכי ההתנהלות שייעלו את המכירה שלכם, ויתנו לכם להבין כיצד להשתמש באיביי בצורה האופטימלית והאפקטיבית ביותר.

למשל, קיים פורום איביי המאפשר העלאת שאלות, באתר עצמו ישנן דרכים לביצוע מחקר שוק וללמוד אילו פריטים הם כפופולאריים ביותר ומה מחירם, וכן לדעת איזה מוכר נחשב לאמין בעיני הגולשים.

את החיפוש ניתן לבצע באמצעות eBay top sellers , eBay top rated וכדומה.

חנות איביי היא יותר מעוד חנות. זהו אתר מנוהל היטב, עם מערכת סליקה מאובטחת, עם שירות לקוחות שנותן מענה לכולם ועם סיוע זמין בכל תקלה או בעיה.

לכן המוניטין שלו הוא כה גבוה, ולכן קל להתנהל עימו ואף להרוויח באמצעותו כסף באינטרנט.