קניות איביי eBay

מדריך קנייה לסוחר המתחיל eBay

דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לתוך חנות עצומה, המלאה בכל הפריטים שרק עולים על דעתכם. אתם מוצאים שם מוצרים חדשים, משומשים, עתיקים מאד, פרטי אופנה לצד פריטי אספנות נדירים ומה לא בעצם. עכשיו, דמיינו לעצמכם שאת הקניות, השיטוטים והבירורים אתם עושים מתוך הכורסה. דמיינתם נכון. בעצם דמיינתם את איביי. רוצים להיות חלק מזה וחוששים שלא תדעו איך? עבורכם במיוחד קיים מדריך קנייה ב-eBay.

 

איך מתחילים לקנות באיביי?

eBay הוא אתר מסחר עולמי, שמאפשר לכל אחד לבצע קנייה ומכירה בקלות, במחירים משתלמים ובנוחות מרבית. עבור רבים הוא גם הפך למקור הכנסה עיקרי, או כהשלמת הכנסה מכובדת. רבים מתעניינים להשתלב בתחום אולם חוששים שלא יבינו כיצד מתנהל התהליך, במה כרוכה הרשמה לאיביי, מה זה בכלל פתיחת חשבון eBay ואיך נעשה מזה כסף.

למעשה, התהליך הוא קל, ידידותי ופשוט. הצעד הראשון הוא הרשמה לeBay, הנעשית בחינם. זה הזמן להתוודע את האתר, להבין אותו ולהכיר את הנפשות הפועלות. לחוששים מחוסר התמצאות בשל השפה האנגלית, קיים גם אתר איביי ישראל בעברית, המאפשר הבנה מוחלטת של התחום עדיין חוששים? עבורכם קיים קורס איביי מהיר, יעיל ושבסופו תבינו את כל מה שצריך לדעת. יש לכם שאלה? פורום איביי עומד לרשותכם בכל שעה, ועם מענה לכל שאלה.

 

דברים שחשוב לדעת על קניות באיביי

אפשר למכור בebay, לקנות בebay ולהיות חלק מהעולם המסחרי המרתק הזה. כדי לפשט את העניינים, חשוב לזכור כמה נקודות עיקריות:

• הפכו את החיפוש לממוקד כמה שניתן. הוא יעזור לכם למצוא פריט ספציפי בו אתם מעוניינים וגם למכור באופן שמתאים לקטגוריה המבוקשת. בצורה זו תהיה חשיפה גדולה יותר למוצרים שלכם.

• ערכו סקר שוק ובדקו טווח מחירים של מוצרים שברצונכם למכור והאם המחיר שנקבתם הוא ריאלי. לצורך כך השתמשו במנוע eBay Completed Listings. 

• אם אתם מבצעים רכישה, בדקו מי מהמוכרים מדורג כמוכר אמין. הדירוג נעשה על ידי קונים מרוצים. החיפוש מוגדר כ- Top  Rated Sellers.

• שירות לקוחות - יש דבר כזה באיביי. היעזרו בהם במקרים של החלפת מוצר או כל שאלה אחרת.

• כשאתם מוכרים מוצר, וגם קונים אחד, אל תשכחו להוסיף את עלויות השילוח.

• תיהנו. זו המטרה העיקרית.