מכירות איביי eBay

איך למכור באיביי וגם להפוך את זה למקצוע?

אנחנו שומעים על המונח הזה, מקבלים רשמים ממכרים שקנו מוצרים במחירים אטרקטיביים, מעוניינים למכור מוצר בעצמנו ולדעת שיהיו לו קונים. איביי. מה זה? איך עובדים איתו ומה הפך אותו לקניון הוירטואלי הגדול בעולם?

 

מוכרים מהכורסה

דמיינו לעצמכם קניון מסחרי עצום מימדים, בו תוכלו למצוא כל קטגוריה העולה על דעתכם, גם נדירה, בלתי אפשרית, משונה או אחרת. עכשיו דמיינו לעצמכם שאתם חלק מהעולם המסחרי הזה, מוכרים לקונים מרחבי העולם, ובלי לצאת מהבית. נעים מאד. הגעתם לאיביי.

איביי e-Bay הוא קניון מסחר וירטואלי שיש בו עשרות אלפי קטגוריות. מדי שנה מתווספים אליו עוד ועוד משתמשים, שמוצאים את הנוחות וההזדמנויות המסחריות הגלומות בו , אטרקטיביות במיוחד. רבים הופכים לסוחרים לכל דבר והופכים את המסחר ברשת לעבודה במשרה מלאה המתבצעת מהבית. אם שאלתם את עצמכם איך לעשות כסף באינטרנט, אין ספק כי עבודה מהבית במסחר באיביי היא התשובה האולטימטיבית עבורכם.

אז איך זה עובד?

כדי להפוך לסוחרים באיביי יש להתחיל בפתיחת חשבון (חינם) באיביי. הדבר מתבצע על ידי הרשמה קלה, נוחה ופשוטה ביותר. ישראלים, דוברי העברית שבינינו, ישמחו לגלות את אי ביי ישראל, אתר בשפה העברית, המציע הסברים, הנחיות ואף קורס איביי מלא ושלם, שיקל על ההתמצאות במסחר האלקטרוני.

תוכלו להתחיל במכירת פריטים שונים המצויים אצלכם במגרה, בעליית הגג, במחסן או בכל מקום אחר בבית. זכרו כי כל פריט שאין לו משמעות עבורכם, הוא בעל ערך רב עבור מישהו אחר. על פי מחקרים נמצא כי בסביבתו הקרובה של כל אדם קיימים מוצרים ששוויים כמה אלפי שקלים.

באמצעות כלי מצוין שמציע לכם איביי, תוכלו לבצע מחקר שוק ולגלות מה הולך בשוק, מה נמצא כאטרקטיבי, טווח מחירים של מוצרים וכיוצ"ב. כלי מחקר זה נקרא Completed listings והוא מתאפשר באמצעות חיפוש מתקדם באתר. אם בחרתם לקחת קורס איביי, תוכלו לשלוט בקלות במנועי החיפוש השונים ולהתמצא ביתר קלות באיביי. כלי חיפוש זה מאפשר להבין אילו מוצרים עלו למכירה במהלך השבועות האחרונים, ומה מתוכם נמכר. באופן זה, תוכלו להעריך את שווי המוצרים שברצונכם למכור ולהתחיל לעבוד, או במילים אחרות, לעשות כסף מהבית.

החנות שלך באיביי!

אי ביי כבר תופס מקום של כבוד במודעות המסחר הבין לאומי. באמצעות כלים פשוטים, בנוחות המזגן והבית, יכול כל אחד להפוך לסוחר, ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט ולהפוך את מה שהחל כתחביב, לעבודה לכל דבר, או לכל הפחות להשלמת הכנסה נוחה ומשתלמת. כדי ללמוד קורס איביי, תוכלו לעשות זאת באמצעים פשוטים שיבטיחו לכם שליטה מהירה ומקיפה יותר בכלי נפלא זה.