מכירות איביי eBay

איביי שומרת על מוכרים וסוגרת חשבונות של קונים שביצעו עבירות

אנחנו שמחים לעדכן את המוכרים באיביי, כי בחצי השנה האחרונה יש עלייה של 900% במספר החשבונות שאיביי סוגרת לקונים באתר, בעקבות דיווחים של המוכרים על עבירות שהקונים מבצעים באתר (Report a Buyer).

איביי דיווחו גם כי יש עלייה של 450% בהגבלות שמופעלות על חשבונות איביי של קונים, בעקבות הדיווחים של המוכרים באתר, והמערכת של איביי שלחה למספר מוכרים מכתבי תודה והערכה על הדיווחים השונים שלהם על קונים שלא עומדים בתנאי השימוש של איביי.

 

איביי בשיפור מתמיד לסביבת מסחר הוגנת ובטוחה

איביי פועלת כל הזמן לשיפור איכות הקניות והמכירות באתר, ומעודדת דיווח על כל פעולה שאינה תואמת את תנאי השימוש באיביי במטרה להפוך את איביי באופן מתמיד לזירת קניות ומכירות בטוחה יותר לקונים ולמוכרים באתר.

לאחר מספר שנים שבהם איביי הובילה מהלכים ל"הגנה על הקונים", איביי הקימה מחלקה מיוחדת להגנה על המוכרים (eBay Seller Protection Team) ולטיפול בעבירות של קונים, וב-6 חדשים האחרונים למעלה מ-100,000 מוכרים זכו להגנה של איביי כאשר קונים ניסו לפגוע בדירוג המוכר שלהם באתר.

 

קמפיין חדש של איביי להגנה על המוכרים באתר

בתקופה האחרונה, איביי עושה מאמצים רבים כדי לחזור ולהגן על המוכרים באתר, לאחר שמוכרים רבים חשו מוזנחים על ידי איביי, ואיביי אף השיקה קמפיין רחב הקורא למוכרים באיביי להשתמש במערכת הדיווח המורחבת על הקונים (Report a Buyer) ולשמור על סביבת מסחר הוגנת ובטוחה.

מוכרים באיביי קיבלו אימייל מיוחד שמזמין אותם לקחת חלק בתהליך שאיביי מאפשרת לדווח על קונים לא טובים, וזהו חלק מקמפיין רחב שהתחיל בסתיו האחרון שבו איביי קוראת למוכרים לקחת חלק פעיל בהגנה על החשבונות שלהם מפני סחטנטת של קונים המשתמשים במערכת הפידבקים לרעה.

החל מהשבוע, איביי תפעיל תוכניות און ליין (באנגלית) למוכרים באיביי בנושאים שונים כגון:
איך מוכר מוגן כאשר קונה לא משלם?, עידכונים בתוכנית ההגנה על הקונים - eBay Buyer Protection, הגנה מפידבקים לא הוגנים של קונים באיביי, משלוחים בינלאומיים, מדיניות החזרה והתנהלות מול קונה ועוד.

מידע נוסף ניתן למצוא באתר המיוחד של איביי להגנה על המוכרים באיביי.