מכירות איביי eBay

מרכז הפיתוח של איביי eBay ישראל פתח משרדים חדשים

מתוך דף הפייסבוק של איביי ישראלכל מי שנסע לאחרונה בכביש החוף, יכול להבחין בלוגו של איביי eBay מתנוסס מעל הבניין באזור התעשיה ספיר בנתניה.

מרכז הפיתוח של איביי eBay ישראל, הכולל גם את הפעילות של Shopping.com, עבר לאחרונה למבנה "קיקה" לשעבר באיזור התעשייה בנתניה.

משרדי איביי eBay משתרעים על שטח של 7000 מ"ר, ומאכלסים יותר מ-250 עובדי חברה.

 

 

איביי eBay בנתניה כבר 7 שנים

מרכז הפיתוח של איביי eBay פועל בנתניה כבר תקופה ארוכה (כמעט 7 שנים...), ולאחר שנבדקו מספר מקומות חלופיים במקומות שונים במרכז הארץ, בחרה eBay להישאר בנתניה, אך להעתיק את המשרדים מרחוב הצורן (משרדי Shopping.com לשעבר) אל מעבר לכביש.

משרדי איביי eBay באזור התעשייה בנתניה מרכזים את עיקר הפעילות של איביי eBay בישראל, ואת הפיתוחים הטכנולוגיים החדשים, חווית המשתמש באיביי eBay ופעולות של פיתוח עסקי לעסקים וצרכנים ישראליים. 

מנכ"ל איביי ישראל, יובל מטלון, פרסם כי איביי eBay רואה בצוות שעובד בארץ חלק חשוב ביצירת פתרונות חדשניים שמאפשרים התקדמות בלתי פוסקת של זירת המסחר המקוון איביי eBay.

גם ראש עיריית נתניה, הגב' מרים פייברג איכר טוענת כי מיקום המשרדים של איביי eBay בנתניה מהווים הישג לעיר, מכיוון שהחברה נחשבת לאחת החברות הגדולות ביותר בעולם, והיא תהיה עוגן נוסף בפארק העסקים והטכנולוגיות ספיר.

 

מה עושה איביי eBay בישראל?

מרכז המחקר והפיתוח של איביי eBay בישראל פועל מאיזור נתניה ומאיזור תל אביב, ומתמקד בבניית קטלוג מוצרים כללי באיביי eBay וליצור מידע מובנה על מוצרים המפורסמים באיביי eBay, פיתוח יוזמות בתחום המסחר החברתי, ופיתוח פעילות עסקית של עסקים וצרכנים ישראליים.

חברת האם של המרכז הטכנולוגי בישראל היא eBay Inc הממוקמת בקליפורניה.

חברת איביי eBay היא גם הבעלים של חברת פייפל PayPal, שמאפשרת תשלומים און ליין, מבלי צורך לחשוף את פרטי האשראי למוכרים.

גם לחברת פייפל PayPal קיים מרכז פיתוח בתל אביב (לשעבר חברת Fraud Science), באיזור התעשייה "עתידים", ומתמקד במניעת הונאות בינלאומיות בתחום התשלומים אונליין, ובמתן שירותי PayPal לצרכנים ולעסקים.