מכירות איביי eBay

חג הפסח 2011 - הזדמנות למכירות ב-eBay!

חג הפסח ידוע גם כחג של נקיון, ובכל שנה כשמגיע האביב - באלפי בתים בישראל מתחילים לנקות ולסדר את הבית.

לרוב אפשר למצוא הרבה מאוד חפצים ובגדים ישנים בזמן הנקיון, ולמרות שלרוב אנחנו בטוחים שכבר אין מה לעשות עם אותם חפצים - אתר eBay משנה את התמונה...


יש לכם פריטים ישנים? תתחילו לעשות מזה כסף!

הפלטפורמה של eBay מאפשרת לנו למכור את כל המוצרים האלה באינטרנט ולפעמים גם להרוויח לא מעט כסף, וכמו שאני אראה לכם בכתבה הזו - זבל של אדם אחד יכול להיות זהב של אדם אחר ב-eBay!

אחת ממילות החיפוש החזקות באתר eBay היא Vintage, שפירושה: פריט שערכו עולה ככל שהוא מתיישן.

כמעט אצל כל אחד מאיתנו אפשר למצוא בבית פריטים וחפצים שאפשר להגדיר אותם בקלות כ-"וינטג'".

לרוב המוצרים האלה יש בדרך כלל ערך רגשי גבוה, והם יכולים לעורר בנו זכרונות ילדות, או משמשים כתיעוד לתקופה מיוחדת בחיים שלנו.

במקרים כאלה - לא חייבים מיד "להפטר" מהמוצרים, הבגדים או החפצים שמצאנו, אבל מי שמחליט "לשחרר את העבר" מוזמן להציג את הפריטים למכירה ב-eBay, בדיוק כמו שעושה המוכרת הזאת (או אולי המוכר?...) :

eBay מכירות של מוצרי וינטג'


מוצרים שונים - הצלחה זהה: 100% מכירות!

בתמונה למעלה אפשר לראות הצלחה של 100% במכירה של שמלות משנות ה-40, 50, 60, 70, 80, ו-90, כשכל שמלה היא בסגנון שונה וייחודי.

למרות הגיוון בבגדים, ואולי דווקא בזכותו - מצליחה המוכרת הזו למכור את כל השמלות הישנות שהיא מעלה למכירה ב-eBay.

השמלות מוצגות אחרי תיקונים קלים בבגד, וכולן עברו כביסה ומגיעות נקיות לחלוטין לבית הלקוח (כפי שהיא רושמת בדף המוצר ב-eBay...).

זוהי רק דוגמא אחת למוצרים שאפשר למצוא במחסן או בארון הבגדים, שהפכו למוצרים שנמכרו  תמורת 80$ - 200$ במכירה פומבית ב-eBay!צעצוע של סיפור - $400 דולר ב-eBay נמצאים במחסן

דוגמה נוספת למוצרים שאפשר למכור ב-eBay היא צעצועים ישנים.

גם כאן אפשר למצוא במחסן שלנו או בבית של ההורים: קלפי משחק ישנים, משחקי לוח, אוסף בולים, צעצועי נייר, סטים של כלי משחק, או כמו בתמונה - צעצועים עם קפיץ (wind-up Toys), שהמחיר שלהם באיביי יכול להגיע במכירה פומבית גם ל-$400:

צעצועים ישנים למכירה eBay

כל אחד שקונה או מוכר ב-eBay יכול לפרסם כל חפץ או פריט משומש שהוא מצא בבית שלו, או אפילו קנה במיוחד בשוק הפשפשים כדי למכור את המוצר הזה ב-eBay.

הידע שלנו לגבי ערך של מוצרים ישנים יכול להפתיע לטובה, ולשמש אותנו ככלי יעיל ביותר לביצוע מכירות מוצלחות באיביי, ולעזור לנו להרוויח כסף ממסחר באינטרנט ע"י פרסום של המוצרים באיביי, ומכירה שלהם ללקוחות חדשים מכל העולם.

מאז שאני מכיר את אתר eBay אני מסתכל על המחסן שלי אחרת, ובודק לכל פריט או חפץ ישן שיש לי או שמצאתי - מה הערך האמיתי שלו ב-eBay לפני שאני זורק אותו לפח או תורם אותו.

וחשוב לזכור שגם אתם יכולים למכור באיביי, בקלות!

המכירות באיביי יכולות להיות "האפיקומן" שלכם בפסח הזה, וגם בפסח הבא עלינו לטובה...

חג שמח!