קניות איביי eBay

המוצרים החמים ביותר באיביי - כלים חדשים של WatchCount

בתאריך .


רוצים לדעת מה המוצרים החמים ביותר באיביי?

חברת WatchCount השיקה 2 כלים חדשים לקונים ולמוכרים באיביי שמאפשרים לראות את המוצרים שהכי כדאי לקנות ולמכור באיביי. החיפושים מבוססים על 2 פרמטרים חשובים ביותר: מספר "בידים" על מוצר ומספר "עוקבים" Watchers בכל קטגוריה באיביי.מי עוקב אחרי המוצר שלי באיביי? חיפוש מוצר לפי Watchers


אתר איביי eBay מאפשר לכל קונה שמוצא מוצר מסוים שמעניין אותו ללחוץ על Watch This Item וכך לעקוב אחרי המוצר באמצעות My eBay.


איביי eBay מאפשר לקונים "לעקוב" אחרי כמה מוצרים שהם רוצים, ללא הגבלה, וכך לחסוך מהקונים את החיפוש אחרי מוצרים חדשים, ופשוט לבחור מתוך רשימת מוצרים, שכבר עברו סינון מעמיק.

את כפתור ה-Watch This Item אפשר למצוא בחלק העליון והתחתון, בכל דף מכירה של מוצר באיביי eBay, ופעולת ה-Watch מאפשרת לקונה "לסמן" מוצר, ולהכניס אותו ל"מעקב", במערכת ניהול חשבון האיביי eBay האישית שלו – My eBay.

הכלי הראשון  של WatchCount מציג בפנינו את תוצאות החיפוש למוצרים באיביי על פי מספר האנשים הרב ביותר שעוקב אחרי מוצר מסוים, ולפי הנתון הזה אפשר להבין מהו המוצר הנחשק ביותר מבין המוצרים שעומדים למכירה באיביי.


מכירות פומביות באיביי - המוצרים עם הכי הרבה "בידים"


אתר איביי eBay מאפשר לכל מוכר לפרסם מוצרים למכירה פומבית , וכל קונה מוזמן להציע את ההצעה שלו (Bid) לקניית המוצר.

בסיום המכירה, בד"כ אחרי 7 ימים - הקונה הזוכה הוא זה שהציע את ה"ביד" עם ההצעה הגבוהה ביותר ביחס לקונים האחרים שהשתתפו במכרז.

כלי החיפוש השני של WatchCount מאפשר לקבל את המוצרים עם מספר ההצעות (Bids) הרב ביותר בכל קטגוריה באיביי.הקנייה המשתלמת ביותר באיביי - מוצרים זולים ללא הצעות


אתר איביי ידוע גם באפשרויות הרבות שיש בו למצוא "מציאות" ולקנות מוצרים בעלי ערך במחירים מצחיקים ולשלם עליהם באמצעות פייפאל.

אפשרות נוספתו שמציע אתר WatchCount מבוססת על הטענה הזו, ומיועדת לקונים שרוצים למצוא את המוצרים המשתלמים ביותר לקנייה - מכירות פומביות באיביי, שעדיין לא הציעו עליהן אף הצעה ("ביד") למרות שהמכירה מתקרבת לסיומה בשעות או בדקות הקרובות...


כלים בחינם ומידע חשוב לקונים ולמוכרים באיביי


שני הכלים שמציעה WatchCount מקבלים את המידע ישירות מאיביי ומאפשרים לאתר את המוצרים ה"חמים" ביותר בכל רגע נתון, ומוצעים בחינם.


מייסד האתר ג'ייק בייקר מספר שהוא בנה את הכלים האלה בעקבות בקשות של קונים באיביי שרצו לקבל מידע על עסקאות "חמות" באיביי שיש להם הרבה "עוקבים" Watchers או מספר "בידים" נמוך, וגם בעקבות בקשות של מוכרים באיביי שרוצים לקבל מידע על מכירות "חמות" שמתקיימות כרגע באתר.


שני הכלים החדשים של WatchCount מאפשרים לסנן מוצרים ע"י מילות מפתח וקטגוריות באיביי, ואף לשמור חיפושים אלה כדי להתמקד בנישה מסויימת.


לאתר WatchCount:

www.watchcount.com


{ads1}