שירות חדש לגולשי ezBay: דרופ שיפינג Drop Shipping!

איזיביי מציעה למוכרים באיביי שירות דרופשיפינג חדש!

שירות הדרופ-שיפינג DropShipping מבוצע ע"י חברה ישראלית למסחר בינלאומי המתמחה במשלוח מוצרים ללקוחות בכל העולם.

משרדי החברה ממוקמים במפרץ חיפה והמוצרים נשלחים ישירות מישראל באמצעות שירותי הדואר, EMS ו-UPS, או ישירות ממחסני החברה בארה"ב.

מה זה דרופ שיפינג Drop Shipping?

עסק באיביי שמבוסס על מכירת מוצרים לכל העולם הוא עסק בינלאומי לכל דבר – ומכירת מוצר מוצלחת באיביי מסתכמת בקבלת המוצר ע"י הקונה.

דרופ שיפינג Drop Shipping הוא שירות שניתן ע"י חברות שונות בעולם וכולל קטלוג מוצרים למכירה הנמצאים במחסני החברה (בארץ ובחו"ל), יחד עם שירותי אריזה ומשלוח לכתובות בכל העולם.

חברת ב.ד.סיגמא הישראלית מציעה למוכרים באתר איביי eBay, אמאזון Amazon, ולכל בעל אתר מכירות עצמאי - קטלוג מוצרים למכירה ושירות אריזה ומשלוח, שמאפשר לכל מוכר לפרסם ולמכור את מוצרי החברה ללקוחות שלו.

כמה עולה שירות דרופ שיפינג?

רוב שירותי הדרופ שיפינג מוצעים ללא תשלום, והתשלום מתבצע רק לאחר מכירת המוצר ללקוח.

לאחר המכירה, המוכר מעביר את התשלום על המוצר יחד עם כתובת הקונה למשלוח למשרדי החברה.

המוצר נארז ונשלח ממשרדי החברה ישירות ללקוח של המוכר באמצעות שירותי הדואר, EMS או UPS - לפי בחירת המוכר...

לאחר המשלוח - חברת הדרופ-שיפ תעביר למוכר את מספר המעקב (Tracking Number) לצורך עדכון הקונה ומעקב המשלוח עד למסירת המוצר.

 

מה היתרונות בשיתוף פעולה עם חברת דרופ שיפינג?

חברת דרופ שיפינג Drop Shipping מתמחה בלוגיסטיקה ובמשלוח של מוצרים לכל העולם, וקטלוג המוצרים של חברות הדרופ שיפינג גדל באופן מתמיד.

מכיוון שחברת הדרופשיפ עוסקת באחסון, באריזה ובמשלוח של המוצרים ללקוחות - המוכרים באיביי יכולים להתרכז ולהתמקד בפרסום המוצרים באתרי המכירות ולהגדיל באופן משמעותי את "סל המוצרים" שהם מציעים ללקוחות ללא צורך בקניית מלאי.

לאחר המכירה המוצר נשלח ישירות ללקוח ע"י חברת הדרופ שיפינג.