מאמרים

איך אומרים פייפאל בעברית? PayPal

altחברת פייפאל PayPal, שנותנת שירותי סליקה והעברת כספים בין קונים ומוכרים באתר איביי, מעמיקה את הנוכחות שלה בישראל ומנסה להפעיל את השירות בפעם הראשונה - בעברית.

השירות של פייפאל PayPal מאפשר למשתמשים רשומים להשתמש בחשבון שלהם לכל הקניות והמכירות שלהם באינטרנט (ובמיוחד באתר איביי eBay). אז איך זה עובד בעברית?

השירות של פייפל PayPal מאפשר קניות באינטרנט באופן בטוח מבלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי או חשבון הבנק האישי, ונותן למוכרים וסוחרים מכל העולם כלי יעיל לקבלת תשלום באופן מיידי לחשבון הפייפאל שלהם (ומשם לחשבון הבנק האישי), מבלי להזדקק למערכת סליקה חיצונית לכרטיסי אשראי – הסליקה נעשית ע"י פייפאל באופן אוטומטי והכסף מועבר ישירות לחשבון הפייפאל של המוכר.

פייפאל PayPal בעברית


פייפאל PayPal בישראל

חברת פייפל PayPal פעילה כיום ב-190 מדינות (ביניהן ישראל), ויש לה 87.2 מיליון משתמשים פעילים, והיא מאפשרת לשלוח ולקבל 24 סוגי מטבעות לחשבונות בעולם (כולל ש"ח – ILS) .

בשנה וחצי האחרונות וכחלק ממהלך כולל של חברת פייפאל לחדור לשוק הקניות והמכירות באינטרנט בישראל, החברה פיתחה ממשק משתמש מלא בעברית שעלה היום לאוויר בכתובת PayPal.co.il.

פייפאל גם פתחה נציגות מקומית ומערך שירות לקוחות בעברית, בטלפון 073-7137777.

במקביל, פייפאל ישראל מתכננת ליצור שיתופי פעולה אסטרטגיים עם אתרי קניות ומכירות מובילים בשוק המקומי (זאפ, win-win) ובקרוב נוכל לראות שימוש בכפתור Buy It Now (או בגרסה העברית שלו: "קנה עכשיו!") באתרי קניות ומכירות שונים ברחבי הרשת.

alt


בשורה למסחר באינטרנט בישראל?

פייפאל PayPal היא אחת החברות המובילות בעולם בתחום של סליקת תשלומים והעברת כספים באינטרנט באופן בטוח באמצעות פלטפורמה פשוטה יחסית, ואפילו שירות התשלומים של ענקית האינטרנט גוגל Google Checkout לא הצליח להוריד את פייפאל מהצמרת העולמית בתחום התשלומים המקוונים.

פייפאל גם מנהלת את אחת ממערכות אבטחת מידע הטובות בעולם, ולאחרונה אף רכשה את חברת Fraud Sciences הישראלית תמורת 169 מיליון דולר, ושילבה את הטכנולוגיה שלה במערכת.

יהיה מעניין לראות איך יקבל שוק הקניות והמכירות באינטרנט בישראל את האפשרויות החדשות שפייפאל מאפשרת לקבל ולשלוח כסף באינטרנט, ואפשר להעריך כי יותר אנשים ימצאו את עצמם משתמשים בשירות העברי של פייפל PayPal ישראל כדי לשלם על שירותים ומוצרים שונים, או כדי לקבל כסף באמצעות שירות התשלומים המקוון.

אפשר לשער כי גם הפעילות של קניות ומכירות באיביי eBay מישראל תגדל, ונראה יותר קונים ומוכרים מקצועיים באיביי מישראל, יחד עם יותר אתרים וחנויות און-ליין שמשלבות את מערכת סליקת התשלומים של פייפאל באתר שלהן.