מאמרים

איביי eBay מאפשרת גישה למאגר המידע שלה לחוקרים מישראל

חברת איביי פתחה את מסד הנתונים שלה לבדיקה של חברות וחוקרים מישראל כדי להבין מסקנות חדשות על הרגלי הקנייה של צרכנים ברשת.

מדובר במאגר נתונים גדול במיוחד, שכולל פרטים לגבי כל קנייה שבוצעה באתר הקניות המקוון, ועל פיהם ניתן להסיק מסקנות רבות, שישפיעו על הדרך שבה מוכרים ישתמשו באתר כדי למכור מוצרים.

eBay קנתה חברה שפיתחה מערכת וירטואלית למדידת בגדים

איביי eBay קנתה היום את חברת PhiSix - חברה לגרפיקה ממוחשבת שפיתחה מערכת שמאפשרת למשתמשים למדוד בגדים בצורה וידטאולית באמצעות Augmented Reality.

איביי eBay רוצה לתת לקונים שלכם "למדוד את הבגד" שאתם מוכרים באיביי, לפני שהם קונים אותו - זה יעלה את אחוז המכירות, ויקטין את מספר ההחזרות למוצר.

לעבוד בעבודה שאוהבים ולהרוויח כסף? זה לא חלום. זה eBay!

מליוני גולשים ברחבי העולם התחילו את דרכם באיביי במטרה לרכוש פריט מסוים או כדי למכור חפץ שברשותם ולהרוויח קצת כסף. נתון שהפך לעובדה מרשימה הוא המעבר שלהם לעסוק במסחר האלקטרוני בחנות הגדולה ביותר בעולם, כאמצעי פרנסה לכל דבר. רק באיביי זה קורה, ולכולם יש הזדמנות שווה להפוך את התחביב למקצוע.

ההיסטוריה (וההיסטריה...) של אתר איביי eBay

הרבה אנשים רוצים לדעת מתי קם אתר איביי, ובכלל מאיפה הגיע השם eBay שהפך להיות מותג עולמי במכירות פומביות, ולאתר מכירות מצליח?

הסיפור מתחיל בשנת 1995, אצל מתכנת מחשבים צרפתי ממוצא אירני בשם פייר אומדייר שהקים אתר אינטרנט למכירות פומביות...

כמה זמן לוקח ללמוד אי ביי eBay?

alt

כמה זמן בעצם לוקח ללמוד איביי? ומה השיטה שהכי כדאי ללמוד בה? ספר? מורה פרטי? קורס איביי? אולי לבד?

מאמר זה בא לעשות קצת סדר בשיטות השונות ללמוד איביי eBay כקונה או מוכר מישראל.

 

המותג של חברת איביי eBay מתחזק!

altקמפיין חג המולד השתלם עבור חברת איביי eBay.

 

לפי נתוני חודש נובמבר 2009 של חברת YouGov's BrandIndex, החברה היחידה שחוקרת באופן יום-יומי "תפיסת מותג" בעיניי הלקוח, הראתה כי אי ביי eBay רשמה את אחת ממגמות השיפור החדות ביותר בניקוד המותג שלה, בעיניי ציבור הצרכנים בארצות הברית.

קולדפליי מוכרת מוצרים לצדקה באיביי eBay!

altמה כל החפצים של כריס מרטין, סולן קולדפליי עושים באיביי eBay??

לא, הסולן המוערך לא נשדד ולא פרש מהלהקה... למען האמת, הוא וחבריו ללהקה החליטו ברוח חג המולד לגייס כסף לצדקה באמצעות העמדת חפציהם למכירה באי ביי eBay.

בין החפצים שיוצעו למכירה נמצא ציוד שהצטבר אצל חברי קולדפליי שנים רבות של סיבובי ההופעות שלהם ברחבי הגלובוס.


מבוא לאתר איביי - eBay

אתר איביי הוקם בשנת 1995, בארה"ב, כאתר שמאפשר למכור מוצרי יד שנייה, ומוצרים משומשים.
כיום אתר איביי, מהווה זירת מסחר בינלאומית באינטרנט, שמאפשרת לכל אדם מכל מקום בעולם (כן, גם לנו מישראל...) להציג מוצרים למכירה, משומשים או חדשים, וגם לקנות מוצרים ממוכרים אחרים, בארץ ובעולם, בצורה חופשית.

 

איך אומרים פייפאל בעברית? PayPal

altחברת פייפאל PayPal, שנותנת שירותי סליקה והעברת כספים בין קונים ומוכרים באתר איביי, מעמיקה את הנוכחות שלה בישראל ומנסה להפעיל את השירות בפעם הראשונה - בעברית.

השירות של פייפאל PayPal מאפשר למשתמשים רשומים להשתמש בחשבון שלהם לכל הקניות והמכירות שלהם באינטרנט (ובמיוחד באתר איביי eBay). אז איך זה עובד בעברית?