כלי אוטומטי שבונה כותרות למוצרים - Title Builder

אחד הדברים החשובים ביותר במכירות באינטרנט, ובעיקר בפרסום מוצרים באתרי מכירות כמו איביי, אמאזון, אטסי ואחרים -  הוא לבנות כותרת טובה למוצר Item Title.

בשוק קיימים כלים רבים שעוזרים לכל מוכר לבחור מילות מפתח נכונות, וכלי אחד שהרשים אותי במיוחד הוא ה-Title-Builder – או בעברית "בונה הכותרות" האוטומטי.

 

 

קונים מחפשים מוצרים עם מילות מפתח

 

מנועי חיפוש באינטרנט ובאתרי קניות / מכירות כמו eBay, Amazon, ETSY ואחרים – מציגים תוצאות רלוונטיות לכל קונה לפי מילות החיפוש שהוא בוחר.

אתרי המכירות מציגים לקונים "סרגל חיפוש" שמופיע בחלק העליון של כל אתר, והשימוש במילות מפתח היא הדרך של הקונה "להסביר" לאתר המכירות מה המוצר שהוא רוצה לקנות.

זו בדיוק הנקודה שבה רוב המוכרים החדשים נכשלים...

 

מה המילים שקונים באינטרנט מחפשים?

 

הדרך הנכונה לפרסם מוצר למכירה באינטרנט (eBay, Amazon, ETSY) היא לבחור מילות מפתח חזקות, שרוב הקונים מחפשים אותן, שמתאימות למוצר שלנו.

רוב המוכרים באינטרנט בוחרים כותרת למוצר שאין בה מילות מפתח כאלה, ובוחרים בדרך כלל כותרת קצרה, שמתארת את המוצר בדרך שבה הם היו מחפשים את המוצר...

חלק מהכלים שמציגים מילות מפתח מחופשות ו"חזקות" לבניית כותרת הם:
Google Insights For Search
eBay Pulse
eBay Labs
Hammer-Tap
Terapeak

ועוד...

החיסרון העיקרי של כלים אלה הוא שצריך לחפש ו"לאסוף" את מילות המפתח לרשימה שמתאימה לנו, והתהליך הזה יכול להיות ארוך מאוד, במיוחד כשמדובר בשפות שונות מאנגלית.

Title-Builder עושה בדיוק את העבודה הזאת בשבילנו, באופן אוטומטי, ובחינם...

 

המפתח של מכירה מוצלחת – מילים חזקות ורלוונטיות

 

השימוש ב-Title-Builder פשוט כמו השימוש ב-Google:
1. מקלידים את שם המוצר שאנחנו רוצים למכור

2. Title Builder מציע לנו כותרת מוצר שמבוססת על המילים המחופשות ביותר, והמתאימות ביותר למוצר שלנו לפי הקטגוריה ולפי השפה.

 

לדוגמא, אם אני רוצה למכור מצלמה מסוג Canon powershot s100, המערכת של Title Builder תציג לי מיד דוח מפורט לפי מדינות, שמראה לי שהקטגוריה המומלצת ביותר היא Digital Cameras ושמילות המפתח שהקונים (בארה"ב במקרה הזה...) מחפשים הן:

canon
powershot
s100
camera
digital
black
new
silver
12
1
kit
mp
1mp
5x
usa
bundle
hd
16gb
8gb
warranty

עכשיו אני יכול לבחור אם להשתמש בכל המילים בכותרת שלי או בתיאור המוצר שלי, ואלה בדיוק המילים שמוצאים גם בתהליך הארוך בעזרת הכלים שהזכרתי קודם...

לסיכום, Title Builder מקיים את הפעולה שלשמה הוא נועד – בונה כותרות חכמות, מהר ובחינם...

www.Title-Builder.com